Anders Wallin blandteknik

141976

WALLIN, Anders (född 1953): Komposition, signerad och daterad A. Wallin 2002, blandteknik på papper, 20x26 cm

Konst, Måleri

Anders Wallin blandteknik

Budhistorik (15 bud)
388583
388580
388579
388565
950
388578
950

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.