Peter Dahl färglitografi

141975

DAHL, Peter (född 1934): Dansande med fiol, signerad Peter Dahl, 287/375, färglitografi, 42x58 cm

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (6 bud)
387826
380198
380197
1 600
380196
379118

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.