Axel Lind oljemålning

141973

LIND, Axel (född 1907): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 46,5x38,5 cm

Konst, Måleri

Axel Lind oljemålning

Budhistorik (16 bud)
388119
3 400
387854
3 200
387541
387438
2 800
387438
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.