Staffan Lindh Oljemålning

141966

LINDH, Staffan (samtida): "Samtal", signerad Staffan Lindh, olja på duk, 82x82 cm

Konst, Måleri

Staffan Lindh Oljemålning

Budhistorik (16 bud)
388285
387920
3 800
385461
3 600
384975
3 400
384975
3 200

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.