Carl Gustaf Nordin

141965

NORDIN, Carl Gustaf (1900-tal) (2): Landskap samt komposition, signerade Nordin och CGN, olja på pannå, 26,5x41 och 35x27 cm

Landskap med krackeleringar, komposition med dukveck

Konst, Måleri

Carl Gustaf Nordin

Budhistorik (3 bud)

388450
450
388357
388357

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.