Carl Gustaf Nordin Porträtt

141964

NORDIN, Carl Gustaf (1900-tal): Porträtt, signerad Nordin, olja på duk, 43x32,5 cm

Konst, Måleri

Carl Gustaf Nordin Porträtt

Budhistorik (4 bud)

388273
700
388248
650
388248
384905

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.