Byrå 1800-talets slut

141950

BYRÅ, 1800-talets slut, mahogny, höjd 90, 100x53 cm, nyckel finns

Sprickor, smärre ytskador

Byrå 1800-talets slut

Budhistorik (20 bud)
378757
3 200
380493
3 200
378757
380492
2 800
378757
2 600

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.