Chiffonjé 1800-talets slut

141949

CHIFFONJÉ, 1800-talets slut, fanérad med valnöt, höjd 152, 107x53 cm

Smärre ytskador, sprickor, Nyckel tillhörande nedre lådor medföljer, övre låda saknar nyckel samt låst, klaff öppen saknar tillhörande nyckel

Chiffonjé 1800-talets slut

Budhistorik (17 bud)
388044
388230
1 900
388044
1 800
388229
1 700
388044
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.