Takarmatur med färgade glaskupor

141943

TAKARMATUR, 1920/30-tal, 5-armad, höjd 45 cm

bruksslitage

Belysning

Budhistorik (9 bud)
388500
900
388486
850
385224
385224
550
385221
500

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.