Egbert van Heemskerk oljemålning

141940

VAN HEEMSKERK, Egbert (Holland, 1634/35-1704): Kroginteriör med rökande män, monogramsignerad, olja på pannå, 50x64 cm
Expertis: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Konst, Måleri

Budhistorik (12 bud)
385168
10 000
385160
8 000
382289
6 400
381901
6 200
381899
6 000

Slutpris SEK:
10 000
977 EUR, 1 143 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.