Tete a tete

141936

TETE- A-TETE, 5 delar, porslin, bestående av 2 koppar med fat, bricka, sockerksål, gräddkanna, empirestil, brickans längd 40 cm

Lagningar, skador

Keramik/Porslin

Tete a tete

Budhistorik (7 bud)
384552
600
386201
550
384552
500
386200
450
384552

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.