Spegel 1800-tal

141933

SPEGEL, 1800-tal, förgylld, delvis pastellage, 279x98 cm

Löst överstycke med dekorbortfall

Speglar

Spegel 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
388426
4 800
383092
3 200
382870
382869
2 600
382868

Slutpris SEK:
4 800
469 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.