Jutzens oljemålning

141926

JUTZENS: Putti med fågel, signerad Jutzens, olja på duk, 29x24 cm

Konst, Måleri

Jutzens oljemålning

Budhistorik (17 bud)
388375
5 000
387544
4 800
387544
4 200
388276
387544

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.