Jutzens oljemålning

141924

JUTZENS: Putti i moln, signerad Jutzens, olja på duk, 29x24 cm

Konst, Måleri

Jutzens oljemålning

Budhistorik (17 bud)
388386
5 000
387545
4 800
387545
4 200
388382
387545
3 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.