A Rahimi oljemålning

141922

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Kvinnor med duva, signerad A Rahimi, olja på duk, 30x40 cm

Konst, Måleri

A Rahimi oljemålning

Budhistorik (5 bud)
387825
750
385659
700
382147
650
379136
600
379067
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.