A Rahimi oljemålning

141921

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kvinnor med duva, signerad A Rahimi, olja på duk, 50x40 cm

Konst, Måleri

A Rahimi oljemålning
Budhistorik (12 bud)
387876
3 800
387824
3 600
387874
3 600
387824
1 400
386940
1 300

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.