Dosor flakong 1800-tal

141919

DOSOR, 3 st, PARFYMFLAKONG, 1800-tal, emalj, metall, keramik

Smärre skador, lagning

Diverse

Dosor flakong 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
382325
6 400
388350
6 200
382325
5 800
387098
5 600
382325
5 400

Slutpris SEK:
6 400
625 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.