Tallrikar Meissen

141916

TALLRIKAR, 6 st, Meissen, polykrom dekor med olika fågelarter och insekter, diameter 24 cm

Förgyllning med smärre slitage

Keramik/Porslin

Tallrikar Meissen

Budhistorik (22 bud)
388407
4 800
388406
4 600
388405
4 400
388384
4 200
388404
4 200

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.