Tallrikar Kina

141911

TALLRIKAR, 6 st, porslin, Kina, dekor i famille rose, diameter ca 22,5 cm

Gammal lagning, nagg, hårsprickor

Orientaliskt, Porslin

Tallrikar Kina

Budhistorik (18 bud)
388403
388401
3 800
388397
3 600
388392
3 400
388389
3 200

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.