Tvätterska oljemålning

141900

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): efter Chardin, Tvätterska, otydligt signerad, olja på pannå, 27,5x20 cm

Ytskador

Konst, Måleri

Tvätterska oljemålning

Budhistorik (2 bud)

387327
379546

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.