Oljemålning jaktscen

141889

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Jaktscen i Tyrolen, olja på duk, 75x59 cm

Dukskador

Konst, Måleri

Oljemålning jaktscen
Budhistorik (3 bud)

387236
500
387269
450
387236

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.