Georges Braque litografi

141886

BRAQUE, Georges (Frankrike 1882-1963): Utan titel, färglitografi, numrerad 39/200, signerad i plåten, 61x42 cm

Konst, Handskrifter

Georges Braque litografi

Budhistorik (24 bud)
388065
3 200
388061
388060
2 800
388057
2 600
388055
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.