Peter Dahl litografi

141885

DAHL, Peter (född 1934): Par i blått och rött, signerad o daterad Peter Dahl -77, litografi, 56x42 cm

Peter Dahl litografi

Budhistorik (10 bud)
387036
850
387956
387036
750
387955
700
387036
550

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.