Bord empire mahogny

141884

BORD, 1800-tal, empire, intarsia, mahogny, höjd 70, diameter 117 cm

Skador, spricka

Bord empire mahogny

Budhistorik (11 bud)
387791
1 700
387790
1 600
387789
387788
1 400
387530
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.