Orientmatta galleri

141883

ORIENTMATTA, galleri, semiantik/antik, 325x109 cm

Lagningar slitage

Mattor/Textilier

Orientmatta galleri

Budhistorik (4 bud)

385117
384142
377828
377827

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.