Madeleine Pyk oljemålning

141881

PYK, Madeleine (född 1934): "Lasse" (föreställande filmaren Lars Lennart Forsberg), signerad M Pyk, daterad a tergo september 2003, olja på duk, 97x62 cm
PROVENIENS: Filmaren Lars Lennart Forsberg, Löderup (1933-2012)

Konst, Måleri

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (19 bud)
388028
6 400
388035
6 200
388028
6 000
388032
6 000
388028
5 800

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.