Madeleine Pyk akvarell

141878

PYK, Madeleine (född 1934): "RUM", signerad M. Pyk Nice, akvarell, 28x31 cm

Konst, Måleri

Madeleine Pyk akvarell
Budhistorik (8 bud)
387273
387272
387115
386292
500
383115
450

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.