Spegel Danmark Louis XVI

141877

SPEGEL, Louis XVI, Danmark, höjd 77 cm

Skador och lagningar, bemålning senare, omarbetad

Speglar

Spegel Danmark Louis XVI

Budhistorik (7 bud)
388015
3 200
387872
387872
2 400
387277
383413

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.