Balthazar Pauwel Ommeganck 1 par oljor

141876

OMMEGANCK, Balthazar Pauwel (Belgien 1755-1826) tillskrivna: Pastorala landskap med kreatur - 1 par, bär påskrift på baksidan Omegank, olja på pannå, 28x39 cm

Lagningar, retuscher

Konst

Budhistorik (14 bud)
388007
388005
3 800
388004
3 600
388000
3 400
387998
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.