Gerda Roosval Kallstenius oljemålning

141874

ROOSVAL KALLSTENIUS, Gerda (1864-1939): Gårdsinteriör, signerad och daterad G Roosval K (?), olja på duk, 59x100 cm

Tryckmärken

Konst, Måleri

Budhistorik (10 bud)
387035
3 600
388002
3 400
387035
3 200
382244
382242
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.