Gunnar Zetterström oljemålning

141861

ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Stockholmsmotiv, signerad G. Zetterström, olja på pannå, 32x44,5 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (10 bud)
386939
3 200
386683
381315
2 800
381315
382472

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.