Clara Löfgren olja

141860

LÖFGREN, Clara (1843-1923): Skogslandskap vid fors, signerad och daterad 1894, olja på duk, 51x38 cm

Konst, Måleri

Clara Löfgren olja

Budhistorik (9 bud)
387091
7 000
387090
6 600
387089
6 000
387088
5 600
387071
5 000

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.