Giuseppe Salvati oljemålning

141858

SALVATI, Giuseppe (1900-tal): Kustmotiv, signerad Salvati, olja på duk, 24x31 cm

Konst, Måleri

Giuseppe Salvati oljemålning

Budhistorik (1 bud)

376426
2012-07-06 09:21:24

2012-07-27 kl 14:00
Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.