Marianne Ågren oljemålning

141856

ÅGREN, Marianne (född 1943): Landskapsbild med huslängor, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 38x28 cm

Konst, Måleri

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (20 bud)
387162
3 600
387171
3 400
387162
3 200
387169
387162
2 800

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.