Marianne Ågren oljemålning

141855

ÅGREN, Marianne (född 1943): Komposition med flickor, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 58x41 cm

Konst, Måleri

Marianne Ågren oljemålning
Budhistorik (13 bud)
387183
386912
386000
1 900
384341
1 800
385998
1 800

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.