Spegel nyrokoko

141852

SPEGEL, nyrokoko, förgylld, ca 155x75 cm

Skador

Speglar

Spegel nyrokoko

Budhistorik (18 bud)
387153
2 800
387152
2 600
383983
2 400
383696
382780

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.