Barnporträtt oljemålning

141851

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Barnporträtt, signerad Joa Broling Pinx, olja på duk, 46x38 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Barnporträtt oljemålning

Budhistorik (6 bud)
387235
750
387234
700
387232
650
386636
550
386634
500

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.