Plakett i silver

141835

PLAKETT/TAVLA, förgyllt silver, importstämplar, punsad dekor med Amor, baksidan signerad G.J. 9x13 cm, vikt ca 85 g

Silver

Plakett i silver

Budhistorik (9 bud)
386417
2 600
384646
2 400
376849
377918
376849
1 900

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.