Vitrinskåp

141810

VITRINSKÅP, med intarsia, omkring 1900, magogny, höjd 121,5, 66x55,5 cm

Skador, repor

Vitrinskåp

Budhistorik (7 bud)
386809
385958
385616
950
382356
900
381103
600

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.