August Mötsch oljemålning

141806

MÖTSCH, August (1869-1952): Landskap med kronhjort, signerad A Mötsch, olja på duk, 60x80 cm

Skadad ram, 2 lösa delar medföljer

Konst, Måleri

August Mötsch oljemålning

Budhistorik (6 bud)
386917
900
386916
750
386856
700
379164
550
377849
500

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.