Sengustaviansk sekretär

141805

SNEDKLAFFSEKRETÄR, sengustaviansk, med mässingsbeslag och -benavslut, mahogny, höjd 103, 103,5x52 cm

Fanérskador, skador, repor, nyckel saknas

Sengustaviansk sekretär

Budhistorik (6 bud)
386094
386093
3 800
383825
3 600
383744
3 400
382354
3 200

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.