Dan Rönnberg oljemålning

141803

RÖNNBERG, Dan (1800-tal): Kustmotiv med skärgårdsbåt, signerad och daterad D. Rönnberg, olja på duk, 70x100 cm

Konst, Måleri

Dan Rönnberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

386770
385505
379163
377189

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.