Justus Lundegård oljemålning

141798

LUNDEGÅRD, Justus (1860-1924): Kustbild, signerad Lundegård, olja på duk, 46x66 cm

Konst, Måleri

Justus Lundegård oljemålning

Budhistorik (13 bud)
386415
1 600
381526
381009
1 300
380405
379894

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.