Justus Lundegård oljemålning

141797

LUNDEGÅRD, Justus (1860-1924): Skånegård, signerad Lundegård, olja på duk, 49x65 cm

Konst

Justus Lundegård oljemålning

Budhistorik (5 bud)
385956
385506
380407
379151
376531

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.