Arthur Heickell oljemålning

141796

HEICKELL, Arthur (1873-1958): Stilleben, signerad A Heikell, olja på duk, 46x66 cm

Konst, Måleri

Arthur Heickell oljemålning

Budhistorik (7 bud)
377148
377147
750
377146
700
377145
650
377144
600

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.