Litografier ur mappen Barcelona

141791

FOGELIN, Anders (1933-1982): 2 st, ur mappen "Barcelona", signerade och numrerade Anders Fogelin 85/110, färglitografier, 32,5x45 cm

Budhistorik

2012-07-26 kl 21:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.