Ronald de Wolfe olja

141788

DE WOLFE, Ronald (född 1920): Komposition, signerad Ronald da Wolfe, olja på duk, 61x50 cm

Konst, Måleri

Ronald de Wolfe olja

Budhistorik (22 bud)
386788
1 900
386828
1 800
386788
1 700
379501
1 600
386026
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.