Bernhard Neuman olja

141786

NEUMAN, Bernhard (1895-1974): Strandmotiv från Hven, signerad och daterad B. Neuman 46?, olja på pannå, 52,5x36,5 cm

Konst, Måleri

Bernhard Neuman olja

Budhistorik

2012-07-26 kl 21:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.