Oskar Bergman olja

141784

BERGMAN, Oskar (1879-1963): "Kväll på Älgö", signerad Oskar Bergman 1931, olja på duk, 52,5x36,5 cm

Konst, Måleri

Oskar Bergman olja

Budhistorik (8 bud)
386079
385985
385984
1 900
385982
1 800
385545
1 700

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.