Hans Viksten olja

141781

VIKSTEN, Hans (1926-1987): "Famnen full", signerad Viksten 64-84M, olja på duk, 116x88 cm

Konst, Måleri

Hans Viksten olja

Budhistorik (10 bud)
386744
4 200
386507
386507
386506
1 700
379646
1 600

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.